Elektror Airsystems Sp. z o.o.

Elektror Airsystems Sp. z o.o.

Leśna 38, 41-506 Chorzów, PL
http://www.elektror.com


kontakt


O Firmie

Siedziba firmy Elektror Airsystems zlokalizowana jest w Chorzowie, na terenie województwa śląskiego. Na polskim rynku istniejemy od ponad dziesięciu lat. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wentylatorów przemysłowych ze stali. Proponujemy wiele ciekawych rozwiązań związanych z odlewami ze stali, w tym także nierdzewnej. Nasze produkty charakteryzują się trwałością.

Oferta

  • wentylatory przemysłowe
  • wentylatory dachowe
  • wentylatory promieniowe
  • wentylatory osiowe
  • wentylatory swobodne
  • części do wentylacji

Proponujemy zastosowanie wentylatorów promieniowych o niskim, średnim lub wysokim ciśnieniu. Posiadamy specjalne produkty o ekstremalnie wysokim ciśnieniu, które mają spore obroty. Ich obudowa zbudowana jest ze stali lub stali szlachetnej. Zastosowanie wirników ze stali zwiększa wytrzymałość produktu. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość zmiany przyłącza.

Przygotowaliśmy ofertę w zakresie sprężarek bocznokanałowych, jedno- i dwustopniowych lub do falownika. Posiadamy produkty o zróżnicowanym natężeniu przepływu i łącznej różnicy ciśnienia.

Wentylatory z serii MAF dodatkowo wyposażone są w tłumiki drgań sprężystych. Posiadają także kompensatory oraz okap z napędem. Do ich produkcji wykorzystano tłumiki rurowe oraz kabiny tłumiące. Mają specjalną siatkę ochronną i przejściówki.

Ponadto prowadzimy sprzedaż wentylatorów transportowych, które służą do przenoszenia lekkich materiałów sypkich. Ich obudowa składa się z odlewu aluminiowego oraz otwartych wirników transportowych ze stali. Charakteryzują się wysoką odpornością na korozję.

Przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę przygotowania produktów zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Wykonujemy szkice działania oraz modele 3D. Zajmujemy się przygotowaniem protokołów pomiarowych na podstawie rzeczywistych danych z urządzeń.

Zajmujemy się także sprzedażą akcesoriów do wentylatorów przemysłowych. Posiadamy szereg elektronicznych urządzeń regulacyjnych. Dysponujemy zaworami ograniczającymi oraz tłumikami drgań sprężystych. Możemy wyposażyć wentylatory dodatkowo w siatkę ochronną oraz okap nad napędem. Proponujemy zastosowanie przepustnic wysokiej jakości oraz króćca tłocznego.

Branże

Automatyka

Elementy łączenia i montażu