ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

Skrajna 3B, 31-331 Kraków, PL
http://www.isl.pl


kontakt


O Firmie

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. istnieje od 2001 r. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu automatycznych regałów dla przemysłu i logistyki. Centrala wraz z nowoczesnym centrum pokazowym regałów automatycznych Demo Center znajduje się w Krakowie, a nasze biura dodatkowo w Poznaniu, Warszawie i Koszalinie.

Jesteśmy producentem automatycznego magazynu blach, długich, ciężkich oraz nietypowych towarów LogiTower, wyłącznym dystrybutorem firmy Hänel w Polsce oraz dystrybutorem firmy TGW w zakresie automatycznego składowania pojemników i kartonów. Projektujemy indywidualne rozwiązania magazynowe dopasowane do potrzeb Klienta. Wśród proponowanych automatycznych systemów składowania znajdują się m.in. regały karuzelowe Rotomat oraz regały windowe Lean-Lift.

Zapewniamy integrację regałów automatycznych z systemami informatycznymi. Oferujemy kompleksową usługę, od indywidualnego projektu po montaż i profesjonalną obsługę serwisową oraz wsparcie ponad 60 specjalistów na terenie całej Polski.

Rynek docelowy:

  • magazyny i centra dystrybucyjne: kompletacja i składowanie,
  • produkcja: składowanie komponentów przy liniach,
  • montażowych,
  • magazyny utrzymanie ruchu,
  • narzędziownie,
  • inne zastosowania specjalne: działy kontroli jakości (próbki), magazyny etykiety, regały na ulotki i materiały promocyjne, etc.
Branże

Logistyka

Transport bliski

Magazynowanie

SpedycjaWydarzenia
Powiązane z firmą