Camozzi Automation

Camozzi Automation

Byczyńska 44, 46-310 Gorzów Śląski, PL
http://www.camozzi.com


kontakt


O Firmie

Firma Camozzi Automation to międzynarodowa spółka specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu pneumatyki, elektromechaniki, sterowania, czyli w skrócie - mechatroniki. Obecna dziś niemalże na całym świecie, założona została we Włoszech w 1964 r. W Polsce obecna wcześniej dzięki dystrybutorowi - firmie Bibus Menos MENOS, od stycznia 2020 r. obecna bezpośrednio w Polsce (Gorzów Śląski), dzięki połączeniu z firmą produkującą złącza do pneumatycznych układów hamulcowych Diamon Automotive.

Od wielu lat marka Camozzi tworzy i dostarcza producentom maszyn i pojazdów dedykowane rozwiązania zgodnie z ich wytycznymi niejednokrotnie rozwijane i udoskonalane wspólnie z nimi.

Oferta

Camozzi Automation specjalizuje się w produkcji komponentów, systemów i technologii dla sektora automatyki przemysłowej, kontroli mediów (zarówno cieczy, jak i gazów) - oraz aplikacji dedykowanych transportowi i medycynie. Oferta firmy obejmuje także produkty i rozwiązania IIoT. Firma pracuje nad realizacją digitalizacji procesów produkcyjnych oraz nad stworzeniem prawdziwych systemów cyberfizycznych, dzięki którym możliwa jest integracja elementów mechanicznych, elektronicznych i cyfrowych, poprawiających wydajność procesu. Firma działa również w różnych innych sektorach - od obrabiarek przez maszyny tekstylne, po wiele różnych procesów przetwarzania surowców.

Branże

Automatyka

Systemy sterowania

Kontrola procesu

CzujnikiWydarzenia
Powiązane z firmą