Cognex Polska

Cognex Polska

Duńska 11, 54-427 Wrocław, PL
http://www.cognex.pl


kontakt


O Firmie

Cognex zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem, produkcją oraz wprowadzaniem na rynek produktów wykorzystujących zaawansowaną technologię wizyjną, dającą maszynom możliwość "widzenia". Produkty Cognex obejmują czytniki kodów kreskowych, czujniki wizyjne i systemy wizyjne, które są używane w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucyjnych na całym świecie zapewniając jakość w procesie produkcji i dystrybucji.

Cognex jest światowym liderem w przemyśle wizyjnym. Od momentu założenia w 1981 r. firma sprzedała już ponad 1 milion produktów wizyjnych, co stanowi ponad 4 miliardy dolarów łącznych przychodów. Główna siedziba firmy znajduje się w Natick, Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Cognex posiada także biura regionalne i dystrybutorów w obu Amerykach, Europie i Azji.

Firma Cognex jest światowym liderem w dziedzinie widzenia maszynowego i przemysłowego odczytywania kodów ID. Systemy te używane są na cały świecie w wielu aplikacjach identyfikacyjnych, inspekcyjnych i naprowadzających, które związane są z procesem produkcji i dystrybucji, zwłaszcza w przemyśle samochodowym, spożywczym, farmaceutycznym, logistyce oraz przez producentów OEM.

Branże

Systemy wizyjne

Czujniki

Robotyka

Logistyka