FANUC Polska

FANUC Polska

Tadeusza Wendy 2, 52-407 Wrocław, PL
http://www.fanuc.pl


kontakt


O Firmie

FANUC to światowy lider technologii CNC oraz robotyki, który od ponad 60 lat oferuje producentom na całym świecie niezawodne sterowania CNC, roboty przemysłowe oraz wysokowydajne obrabiarki: Robodrill, Robocut oraz Roboshot. Jako niekwestionowany pionier w dziedzinie komputerowego sterowania urządzeń numerycznych (CNC), wciąż udoskonala swoje produkty i wyznacza nowe trendy w rozwoju technologii. Systematyczne, wysokie nakłady na badania i rozwój powodują, że maszyny marki FANUC charakteryzuje niedościgniona szybkość, precyzja i niespotykana w branży efektywność.

W ofercie firmy FANUC są również dostępne produkty wpisujące się w ideę Przemysłu 4.0, tj. FIELD System – rozwiązanie umożliwiające łączenie maszyn i robotów w zdalnie zarządzaną sieć, stałe monitorowanie stanu obrabiarek i robotów przemysłowych w celu analizowania danych z produkcji i optymalizowania jej parametrów, a także prowadzenie diagnostyki prewencyjnej, zapobiegającej nieprzewidzianym przestojom produkcji.

OFERTA

Szeroki wachlarz produktów firmy FANUC z zakresu automatyzacji przemysłowej obejmuje systemy CNC, roboty przemysłowe, pionowe centra obróbki skrawaniem, maszyny do formowania wtryskowego, wycinarki drutowe, napędy i technologie laserowe.

Każdy produkt firmy FANUC został celowo zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować wszechstronność i wydajność w obliczu zmieniających się warunków rynkowych. Dzięki szerokiemu wyborowi dodatkowego sprzętu i oprogramowania, rozwiązania FANUC można także dowolnie dostosowywać do własnych potrzeb związanych z automatyzacją zakładów produkcyjnych, nawet w przypadku najbardziej unikatowych procesów.

Zainspirowane japońską filozofią firmy, kładącą nacisk na wydajność, prostotę i niezawodność, produkty FANUC z zakresu automatyzacji przemysłowej składają się z mniejszej liczby części i powstają z zastosowaniem „szczupłej” technologii, dzięki czemu są niezawodne, przewidywalne i łatwe do naprawy. Oferują najwyższą dostępność techniczną na rynku i idealną równowagę między całkowitym kosztem eksploatacji a wydajnością produkcji.

Branże

Roboty

Maszyny do obróbki

Systemy sterowania

Osprzęt

Oprogramowanie dla robotyki

Systemy sterowania

Oprogramowanie dla przemysłu

Systemy wizyjne

Doradztwo techniczne

Szkolenia

Handel

Systemy sterowania

Technika napędowa

Napędy mechaniczne, liniowe, przekładnie, sprzęgła

Szkolenia/ konferencjeInformacje firmowe
Wydarzenia
Powiązane z firmą
30.03.2021
Inne
Webinary Fanuc