Haco Fat Sp. z o.o.

Haco Fat Sp. z o.o.

Grabiszyńska 281, 53-234 Wrocław, PL
http://www.pl.haco.com


kontakt


O Firmie

Grupa Haco jest uznanym na całym świecie dealerem i producentem maszyn CNC. Dostarczamy wysokiej klasy maszyny o najlepszym stosunku ceny do jakości. Działamy w wielu sektorach, a nasze maszyny są najwyższej klasy w swoich dziedzinach.

Oferta

Maszyn do obróbki blachy: prasy hydrauliczne konwencjonalne i CNC, nożyce gilotynowe, dziurkarki, wycinarki laserowe i plazmowe, zwijarki do blach i profili

Tokarki do metalu produkowane przez Fabrykę Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.: tokarki konwencjonalne, tokarki numeryczne, tokarki serwo-konwencjonalne, centra tokarsko-frezarskie.

Profesjonalny serwis fabryczny
Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych maszyn do obróbki plastycznej blachy. Wieloletnie doświadczenie nabyte przez naszych inżynierów pozwala na szybkie usunięcie niemalże każdej awarii. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn do obróbki plastycznej blachy jest dla nas sprawą priorytetową. Prowadzimy również szkolenia z zakresu programowania maszyn do obróbki plastycznej blachy typu NC oraz CNC. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę w zakresie serwisu: transport, instalacja, uruchomienie, szkolenie, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, umowy serwisowe, modernizacje i wszelkie naprawy maszyn do obróbki plastycznej blachy.

Branże

Maszyny do obróbki

Prasy

Urządzenia do cięciaWydarzenia
Powiązane z firmą