ISKRA Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Mielczarskiego 43, 25-709 Kielce, PL
https://iskra-zmils.com.pl


kontakt


O Firmie

Wnikliwa znajomość rynku, własne zaplecze produkcyjne oraz inwestycja w potencjał ludzki pomogły nam stworzyć markę rozpoznawalną w Polsce i na świecie.

Naszą wiedzę i ponad 47 letnie doświadczenie wykorzystujemy do kompleksowych rozwiązań w obrębie projektowania, produkcji oraz modernizacji maszyn i urządzeń, specjalnych wyrobów łożyskowych, a także usług w zakresie obróbki skrawaniem. Wykonujemy i uruchamiamy urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu opartych na rozwiązaniach i podzespołach najbardziej renomowanych firm na świecie.

Nasz wykwalifikowany zespól inżynierów projektuje maszyny i urządzenia zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa uwzględniając wysoką jakość, ergonomię i komfort użytkowania. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i produkty dostosowane do potrzeb klientów; opracowane, rozwijane i wytwarzane niemal w całości w naszej firmie.

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie powstawania urządzeń; dysponujemy własnym biurem konstrukcyjnym, biurem technologicznym, wydziałem obróbki mechanicznej, warsztatem mechanicznym oraz elektrycznym, a także zespołem programistów - automatyków.

Branże

Maszyny do obróbki

Systemy sterowania