ISKRA Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Mielczarskiego 43, 25-709 Kielce, PL

e-mail: info@iskra-zmils.com.pl
https://iskra-zmils.com.pl


powrót na główną stronę firmy


Formularz kontaktowy
Chcesz skontaktować się z firmą?
Wypełnij formularz. Twoje zapytanie zostanie wysłane jako e-mail do osoby kontaktowej.

*Pola obowiązkowe

RAVEN MEDIA sp. z o.o. informuje, że będzie administratorem dotyczących Pani/Pana danych osobowych podanych w niniejszym formularzu i w toku realizacji zamówionych w formularzu usług. Więcej...


Dane adresowe

Mielczarskiego 43
25-709 Kielce, PL
info@iskra-zmils.com.pl

ISKRA Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wnikliwa znajomość rynku, własne zaplecze produkcyjne oraz inwestycja w potencjał ludzki pomogły nam stworzyć markę rozpoznawalną w Polsce i na świecie.

Naszą wiedzę i ponad 47 letnie doświadczenie  wykorzystujemy do kompleksowych rozwiązań w obrębie projektowania, produkcji oraz modernizacji maszyn i urządzeń,  specjalnych wyrobów łożyskowych, a także usług w zakresie obróbki skrawaniem. Wykonujemy i uruchamiamy urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu opartych na rozwiązaniach i podzespołach najbardziej renomowanych firm na świecie.

Nasz wykwalifikowany zespól inżynierów projektuje maszyny i urządzenia zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa uwzględniając wysoką jakość, ergonomię i komfort użytkowania.
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i produkty dostosowane do potrzeb klientów; opracowane, rozwijane i wytwarzane niemal w całości w naszej firmie. 

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie powstawania urządzeń; dysponujemy własnym biurem konstrukcyjnym, biurem technologicznym, wydziałem obróbki mechanicznej, warsztatem mechanicznym oraz elektrycznym, a także zespołem programistów - automatyków.