Jusky S.C. Jasikowski, Juszczak

Jusky S.C. Jasikowski, Juszczak

Nowohucka 1/2, 54-617 Wrocław, PL
http://www.jusky.pl


kontakt


O Firmie

Firma JUSKY została założona w 2004 r. we Wrocławiu. Od samego początku zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych narzędzi tnących dla przemysłu. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne produkty, wyróżniające się wysoką jakością, które mają główne zastosowanie w przemyśle, handlu i branży usługowej. Posiadamy także produkty w segmencie noży bezpiecznych, które znakomicie sprawdzają się w życiu codziennym.

Doradztwo Techniczne
Oferujemy także fachową pomoc techniczną w zakresie odpowiedniego doboru narzędzi z naszej oferty. Jeśli masz pytania dotyczące zastosowań naszych produktów, prosimy o kontakt. Nasz wykwalifikowany zespół doradców technicznych udzieli odpowiedzi na rozmaite potrzeby naszych klientów.

Jakość
Aby sprostać rosnącym wymaganiom jakościowym naszych usług wdrożyliśmy i ciągle doskonalimy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. Zakres systemu zarządzania jakością obejmuje sprzedaż narzędzi tnących. Pragniemy być nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w swojej branży, a naszą dewizą jest rozwój ukierunkowany na zadowolenie Klientów. Dysponując wiedzą i doświadczeniem, koncentrujemy się na rozwoju w swoim segmencie rynku noży bezpiecznych, noży maszynowych i ostrzy technicznych.

Oferta

W skład naszej oferty wchodzą noże ręczne, w tym noże bezpieczne ceramiczne, noże bezpieczne z ukrytym ostrzem lub z mechanizmem sprężynowym, a także skalpele, gratowniki, noże krążkowe, uniwersalne, monterskie, akcesoria itp. Dla branży opakowaniowej posiadamy duży wybór ostrzy i noży maszynowych. m. in. noże zębate, krążkowe, talerzowe, pakujące, proste wykonane ze stali węglowej, nierdzewnej, stopów metali, stali szybkotnącej i wielu innych. Na życzenie klienta wykonujemy noże z powłokami wydłużającymi żywotność (powłoki ceramiczne, z węglika wolframu, TiN), zmniejszającymi tarcie (powłoki PVD) i zwiększającymi poślizg (powłoki ceramiczne).

Branże

Narzędzia

Inne