Mocap Polska

Hortonwood 35, Shropshire, PL

e-mail: info@mocap.com.pl
http://www.mocap.com.pl


powrót na główną stronę firmy


Formularz kontaktowy
Chcesz skontaktować się z firmą?
Wypełnij formularz. Twoje zapytanie zostanie wysłane jako e-mail do osoby kontaktowej.

*Pola obowiązkowe

RAVEN MEDIA sp. z o.o. informuje, że będzie administratorem dotyczących Pani/Pana danych osobowych podanych w niniejszym formularzu i w toku realizacji zamówionych w formularzu usług. Więcej...


Dane adresowe

Hortonwood 35
Shropshire, PL
info@mocap.com.pl

Mocap Polska

Mocap jest liderem na rynku produktów z tworzyw sztucznych, produktów maskujących, produktów z gumy, służących do ochrony produktów, komponentów niestandardowych. Firma Mocap Inc. rozpoczęła produkcję w 1982 r. w St. Louis w stanie Missouri w USA. Reputacja firmy Mocap jako dostawcy wysokiej jakości produktów i usług sprawiła, że w 1994 r. firma Mocap otworzyła 2 nowe fabryki w stanie Missouri w USA oraz oddział Wielkiej Brytanii. Nie zadowalając się tylko byciem najlepszym w technologii Dip Moulding, firma MOCAP odpowiedziała na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości produkty maskujące w niskiej cenie i opracowała pełną linię zatyczek i nakładek powstałych poprzez formowanie wtryskowe.W 2000 r. Mocap z powodzeniem otworzył oddział Cleartec Packaging, który nadal się rozwija, aby sprostać wymaganiom rynku opakowań. Priorytetem firmy Mocap jest obsługa klientów i dostarczanie produktów najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Mocap inwestuje w swoich pracowników i zakłady produkcyjne.
Oferta

Jako jeden z największych producentów produktów z plastiku i gumy na świecie, możemy zaoferować Państwu rozwiązania ochroniające, komponenty maskujące, inne komponenty lub rozwiązania niestandardowe.