Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Techniczna 5, 92-518 Łódź, PL
http://www.sew-eurodrive.pl


kontakt


O Firmie

SEW-EURODRIVE - Driving the world

Ruch jest naszą siłą napędową - od 80 lat

Nasza siła to wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i budowy systemów napędowych.

Nasze motto:
Być wiodącym światowym dostawcą rozwiązań napędowych

Wyróżnia nas:
Szybkość Elastyczność Wiarygodność

SEW Eurodrive Polska sp. z o.o. jest oddziałem największego na świecie producenta systemów napędowych (m.in. motoreduktorów, przekładni, falowników). Polski odział firmy powstał w 1996 roku z siedzibą oraz zakładem montażowym zlokalizowanym w Łodzi. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na stworzenie biur technicznych na terenie całej Polski - w Tychach, Poznaniu, Bydgoszczy,Radomiu oraz Rzeszowie - dzięki temu jesteśmy bliżej klientów.

Każdy projekt realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami - potwierdza to budowa nowoczesnego budynku siedziby firmy, wdrożenie systemu zarządzania relacjami z klientami SAP CRM, modernizacja i optymalizacja procesów montażu - WIEPROconsulting.

Zmiana towarzyszy nam każdego dnia. Inwestujemy w rozwój ośrodków szkoleniowych dla inżynierów, pracowników, studentów wyższych uczelni technicznych oraz optymalizację procesów biznesowych.
My też jesteśmy w ruchu.

Firma SEW-EURODRIVE jest obecna w 46 krajach - zapewnia to jednolite standardy jakości oraz korzyści z globalnej wymiany doświadczeń.

Produkty i systemy firmy SEW-EURODRIVE znajdują zastosowanie na całym świecie w takich branżach jak: przemysł motoryzacyjny, budowlany i materiałów budowlanych, produkcji napojów, żywności i dóbr konsumpcyjnych, przetwórstwa metali lub drewna, transport i logistyka, systemy obsługi w portach i na lotniskach i w wielu innych. Wybór techniki napędowej "made by SEW-EURODRIVE" jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa inwestycji.

Oferta

SEW-Eurodrive Polska sp. z o.o. jest oddziałem największego na świecie producenta systemów napędowych ( m.in. motoreduktorów, przekładni, falowników ). Oferujemy pełną gamę motoreduktorów: walcowych, płaskich, ślimakowych i stożkowych. Produkty firmy SEW-Eurodrive spełniają najnowsze normy dotyczące energooszczędności. W naszej ofercie znajdują się również przekładnie przemysłowe i planetarne z momentem aż do 4000 kNm. Produkty muszą odpowiadać wymaganiom i zapewniać rozwiązania dostosowane do żądanej aplikacji.

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest efektywna automatyzacja dynamicznych i precyzyjnych przemieszczeń SEW-EURODRIVE jest właściwym partnerem. Dzięki wieloletniej współpracy z klientami oraz naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadamy dogłębną wiedzę obejmującą różne branże przemysłu na całym świecie.

Branże

Maszyny, urządzenia, narzędzia

Napędy i sterowanie

Napędy mechaniczne, liniowe, przekładnie, sprzęgła, prze

InneWydarzenia
Powiązane z firmą