Wywiady

Roboty współpracujące to przyszłość

O robocie Forpheus trzeciej generacji stworzonym z myślą o nauce gry w tenisa stołowego opowiada dr Klaus Kluger z firmy Omron.

więcej »
Budynki magazynujące energię

O kompleksowym rozwiązaniu dla automatyki budynkowej i infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych opowiada Krzysztof Puczko, dyrektor zarządzający z firmy Delta Energy Systems (Poland) Ltd.

więcej »
Oszczędności dzięki symulacjom 3D

O prezentowanej w Hanowerze wizji nowej ery automatyki, pokazach możliwości współpracy człowieka z robotem i środowisku symulacyjnym opowiada Pietro Ottavis z firmy Comau.

więcej »
ABB: 65% produkcji na eksport

O największym Globalnym Centrum Usług Wspólnych ABB, cyfryzacji przemysłu i współpracy z polskimi uczelniami opowiada Paweł Łojszczyk, prezes zarządu, dyrektor zarządzający ABB w Polsce.

więcej »
ITM Polska 2017: GF Machining Solutions – Przyszłość należy do technologii laserowych

Na temat zaskakującej popularności na targach ITM maszyn laserowych do teksturowania powierzchni oraz niesłabnącego zapotrzebowania na obrabiarki elektroerozyjne rozmawiamy z Mariuszem Wardzińskim, prezesem firmy GF Machining Solutions.

więcej »
ITM Polska 2017: Rollico – Targi inspirują

O ceramicznych i polimerowych łożyskach oraz prowadnicach rozmawiamy z Bogusławem Czarkowskim, prezesem zarządu firmy Rollico.

więcej »
ITM Polska 2017: 3M – Przez sportową rywalizację do większej świadomości klientów

Na temat sukcesu zawodów „Starcie Szlifierzy”, innowacji oferowanych dzięki współpracy platform technologicznych i planów dalszego rozwoju rozmawiamy z Marcinem Galembą – dyrektorem Przemysłowej Grupy Biznesowej  3M Poland.

więcej »
ITM Polska 2017: Zoller – Coraz większe zainteresowanie gospodarką narzędziową

O nowych przyrządach do pomiaru oraz gospodarce narzędziowej rozmawiamy z Michałem Pawłowskim, właścicielem firmy Zoller Polska S.A. 

więcej »
Targi ITM 2017: Prima Power – W Poznaniu po prostu trzeba być

O prezentowanej na targach ITM w Poznaniu serii maszyn Genius, koncepcji Green Means oraz Przemyśle 4.0 rozmawiamy z Romanem Padewskim, dyrektorem zarządzającym z firmy Prima Power.

więcej »
Targi ITM 2017: IPG Photonics – Lasery na fali wzrostowej

O wciąż rosnącym zainteresowaniu polskich przedsiębiorstw technologią laserową, przyszłości laserów włóknowych i bezcennych spotkaniach z klientami podczas targów przemysłowych rozmawiamy z Grzegorzem Chrobakiem, dyrektorem operacyjnym IPG Photonics sp. z o.o.

więcej »
Targi ITM Polska: Baumalog – Bezpieczniej dzięki systemom magazynowania

O zwiększaniu poziomu bezpieczeństwa w firmach, nowoczesnych systemach magazynowania oraz współpracy biznesu z nauką podczas targów ITM w Poznaniu rozmawiamy z Marcinem Kozłowskim, dyrektorem zarządzającym firmy Baumalog.

więcej »
Targi ITM 2017: Laser PRO – Coraz ważniejsza kontrola jakości

O technologii pomiaru transmisyjności tworzyw sztucznych i systemach kontroli jakości rozmawiamy z Bernardem Rzanym, prezesem firmy Laser PRO.

więcej »