Produkty

ITA prezentuje ręczny skaner 3D na targach ITM Polska 2019

Targi ITM Polska to ogromna szansa na znalezienie się w nurcie liderów innowacyjności, którzy będą wyznaczali trendy na lokalnych rynkach, proponując swoim partnerom światowe rozwiązania. W tym roku firma ITA prezentuje dwa innwacyjne produkty.

więcej »
Nowe produkty firmy Technologie Formowania Metali na ITM 2019

Firma Technologie Formowania Metali zajmująca się sprzedażą maszyn do plastycznej obróbki metali, podczas tegorocznej edycji targów ITM Polska 2019 przedstawi pięć nowych produktów, w tym m.im. prasę krawędziową.

więcej »
Innowacyjne nowości firmy Wemax na targach ITM 2019

Polski producent narzędzi i oprzyrządowania do obróbki metali Wemax na nadchodzącej, kolejnej edycji targów ITM Polska 2019 pod hasłem „Na drodze do Przemysłu 4.0” zaprezentuje cztery nowości. Wśród nich m.in. oprawka do znakowania ScribeWriter.

więcej »
Nowości technologiczne firmy Renishaw na targach ITM 2019

 „Na drodze do Przemysłu 4.0” – to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów InnowacjeTechnologie-Maszyny ITM Polska, które odbędą się w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca 2019 r. Podczas wydarzenia swoje stanowisko będzie miała firma Renishaw, która zaprezentuje dwa nowe produkty.

więcej »
Firma Güdel z nowymi technologiami na ITM Polska 2019

Podczas tegorocznych targów branżowych Grupa Güdel zaprezentowała system monitoringu stanu technicznego rolek, który został zaprojektowany zgodnie z koncepcją przemysłu 4.0. 

więcej »
Nowość firmy Atmo na targach poznańskich

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich firma Atmo zaprezentuje mieszadło pneumatyczne, które wykorzystywane są w momencie zagrożenia wybuchem.

więcej »
Nowy produkt firmy KF-Domena na targach ITM 2019

Firma KF DOMENA realizuje strategię ustawicznego rozwoju technologicznego. Podczas tegorocznych targów przybliży uczestnikom działanie nowego produktu BAUDIS IoT.

więcej »
W samym centrum obrabiarki – igus na targach Mach-Tool

Wielkimi krokami zbliża się największe w Polsce, doroczne spotkanie branży producentów obrabiarek. Nie zabraknie na nim firmy igus, która zaprezentuje się w dniach 4-7 czerwca w Poznaniu pod hasłem: „igus: koszty w dół, technologia w górę”.

więcej »
Stanowisko zrobotyzowane firmy Easy Robots na targach ITM Polska 2019

Firma Easy Robots podczas targów ITM Polska 2019 w Poznaniu zaprezentuje zrobotyzowane stanowisko do obsługi maszyn CNC.

więcej »
Prevotex z nowym systemem chłodzenia na targach ITM Polska 2019

Główną nowością na stoisku firmy Prevotex podczas targów ITM Industry Europe 2019 jest wysokociśnieniony system chłodzenia.

więcej »
Nowoczesny klucz udarowy firmy Rooks Garage

Rooks Garage, producent wyposażenia serwisów i stacji obsługi samochodów, podczas tegorocznej edycji targów ITM Polska 2019 zademostrowała działanie klucza udarowego BOXER.

więcej »
System skanujący firmy Evatromix na targach ITM 2019

Evatronix - rozwijająca się i wdrażająca innowacyjne technologie w różnych obszarach przemysłu firma - na targach ITM Polska przedstawi automatyczny system skanujący. 

więcej »
Precyzyjne cięcie z firmą Stigal na targach ITM 2019

Polski producent maszyn Stigal podczas tegorocznej edycji targów ITM 2019, odbywającej się pod hasłem „Na drodze do Przemysłu 4.0”, prezentuje cztery nowości. Wśród nich m.in. DYNAMIC X-PRO oraz system znakowania atramentowego INK-100.

więcej »
Nowości firmy TFM podczas targów ITM Polska

Podczas targów ITM Polska firma Technologie Formowania Metali zaprezentuje swoją aktualną ofertę maszyn z obszaru plastycznej obróbki metali, w tym kilka premier i nowości rynkowych.

więcej »
Nowości od firmy Baumalog na targach ITM 2019

Firma Baumalog, produkująca automatyczne systemy magazynowe i transportowe, podczas targów ITM Polska zamierza zaprezentować dwie nowości. Baumalog informuje o poszerzeniu swojej oferty regałów windowych włoskiej firmy Modula, której jest autoryzowanym dealerem.

więcej »
Innowacje Prima Power na targach ITM 2019

Innowacyjne technologie i zautomatyzowane maszyny – to wszystko czeka na odwiedzających na jednej z najważniejszych imprez branżowych w Polsce – targach ITM w Poznaniu. W dniach 4-7 czerwca wystawcy zarówno z Polski, jak i z zagranicy zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania dla przemysłu maszynowego. Jednym z nich będzie włoski producent maszyn i systemów do obróbki blach – Prima Power.

więcej »