Na targach

STOM 2018: ZEISS – Najnowsze skanery 3D, motocykl zeskanowany w pół godziny

O obecności na targach STOM i rosnącym zainteresowaniu technologią skanowania 3D opowiada Szymon Kamionka, inżynier sprzedaży systemów optycznych z ZEISS.

więcej »
STOM 2018. Mitsubishi Electric zaprezentowało nową wycinarkę laserową

Na zakończonych w czwartek kieleckich targach STOM, firma Mitsubishi zaprezentowała swoją najnowszą wycinarkę laserową ML3015eX-F40 oraz system załadunkowy KN 550, który powstał we współpracy z firmami Polteknik i MPL Techma.

więcej »
STOM 2018: Zadowoleni wystawcy to sukces targów

O zakończonej Przemysłowej Wiośnie 2018 i planach rozwoju rozmawiamy z prezesem Targów Kielce Andrzejem Mochoniem.

więcej »
STOM 2018: Yaskawa – Robotyzacja w Polsce nabiera rozpędu

O debiucie na Przemysłowej Wiośnie, zainteresowaniu nowym salonem wystawienniczym poświęconym robotom i przyszłości robotyzacji w Polsce rozmawiamy z Arturem Wojewodą z firmy Yaskawa, która jest partnerem wystawy STOM-Robotics.

więcej »
STOM 2018: PKO Leasing – Nowa strategia

Na temat nowej oferty dla dostawców maszyn, stworzonej po połączeniu dwóch znacznych graczy rynkowych: PKO Leasing i Raiffeisen-Leasing Polska, rozmawiamy z Piotrem Klimczakiem, dyrektorem rynku maszyn i urządzeń w PKO Leasing.

więcej »
STOM 2018: Wolfgripp – Drukarki 3D zagrożeniem dla obrabiarek?

O debiucie na Przemysłowej Wiośnie w Kielcach, produkcji obrabiarek dostosowanych do potrzeb klienta oraz wpływie drukarek 3D na przyszłość obróbki skrawaniem opowiada Robert Małkowski z Wolfgripp.

więcej »
STOM 2018: ULT – Druk 3D wymaga skutecznej filtracji

O zbyt małej świadomości zagrożeń wynikających z substancji emitowanych w procesach druku 3D, wymaganiach rynków zachodnich w tym zakresie i systematycznej edukacji klientów z różnych branż przemysłowych opowiada Tomasz Słowik zajmujący się rozwojem biznesu w firmie ULT.

więcej »
STOM 2018: LVD – Przekraczamy kolejne granice

O nowatorskich rozwiązaniach w produkcji maszyn do gięcia, wykrawania i wycinania rozmawiamy z Jackiem Chwistem, general managerem z LVD-Polska.

więcej »
STOM 2018: igus – Tradycyjnie ponad 100 nowości w roku

O rozwoju technologii druku 3D, nowatorskich rozwiązaniach podbijających rynek i specyfice produktów firmy opowiada Daniel Marzec, dyrektor zarządzający obszaru systemów e-prowadnikowych z igus.

więcej »
STOM 2018: CNC Projekt – Maszyny według potrzeb

Na temat nowości prezentowanych na Przemysłowej Wiośnie, personalizacji maszyn i urządzeń oraz kierunków rozwoju rozmawiamy z Konradem Bulandą z CNC Projekt.

więcej »
STOM 2018: Kovosvit Mas – Ciągły rozwój

Na temat nowości prezentowanych na targach, dominujących potrzeb klientów i jubileuszu firmy na rynku polskim rozmawiamy z Weroniką Szmańdą, dyrektor operacyjną Kovosvit Mas Polska.

więcej »
STOM 2018: Stäubli – Automatyzacja ma się dobrze

O tegorocznych targach kieleckich i perspektywach robotyzacji polskiego przemysłu rozmawiamy ze Zdzisławem Tomaszewskim, wiceprezesem Stäubli Łódź. 

więcej »
STOM-Robotics – debiut podczas „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”

Poprzednia edycja „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”  okazała się ogromnym sukcesem. W wystawie wzięło udział  900 wystawców z 35 krajów oraz ponad 12 tysięcy zwiedzających. Do cyklu w 2018 roku dołącza kolejna specjalistyczna wystawa – STOM-Robotics.

więcej »