Produkty

Drążarka wgłębna AgieCharmilles FORM P 350

Nową drążarkę wgłębną AgieCharmilles FORM P 350 prezentuje na swoim stoisku na targach STOM 2018 firma GF Machining Solutions.

więcej »
Nowości Seron na targach STOM

Nowe centrum obróbcze CNC oraz wycinarka plazmowa CNC to najważniejsze nowości na stoisku firmy Seron podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce.

więcej »
Wycinarka laserowa TruLaser

Wycinarka laserowa TruLaser 5030 fiber (L68) z pakietem technologicznym Highspeed Eco to najważniejsza nowość na stoisku Trumph Polska podczas targów STOM w Kielcach.

więcej »
Elesa+Ganter na targach STOM 2018

Podczas rozpoczętych już targów STOM w Kielcach sporo nowości na swoim stoisku zaprezentowała firma Elesa+Ganter. Wśród nich warto wspomnieć m.in. o kolumnowym wskaźniku poziomu cieczy oraz prowadnicach teleskopowych.

więcej »
Urządzenie do precyzyjnego cięcia rur

Podczas targów STOM 2018 na stoisku Fabryki Narzędzi GLOB można zobaczyć urządzenie do precyzyjnego cięcia rur EXACT PipeCut 360 ProSeries.

więcej »
Uniwersalna frezarka firmy JAFO na targach STOM 2018

Podczas targów STOM 2018 Jarocińska Fabryka Obrabiarek prezetuje frezarki serii FNJB, które charakteryzują się nowoczesnym designem oraz sporymi możliwościami obróbczymi.

więcej »
Polteknik z trzema nowościami na targach STOM

Podczas targów STOM w Kielcach na stoisku firmy Polteknik zaprezentowane zostaną aż trzy nowości targowe. Zwiedzający będą mogli zobaczyć innowacyjne centrum gnące w nowej odsłonie, system załadunkowy do lasera serii KN oraz zrobotyzowaną celę gnącą.

więcej »
Nowe ściernice diamentowe

Podczas tegorocznej edycji targów STOM firma Urdiamant zaprezentowała nowe ściernice diamentowe i borazonowe do produkcji narzędzi z węglika spiekanego i HSS.

więcej »
Nowa seria frezów VPX z płytkami stycznymi

Firma MMC Hardmetal zaprezentuje na zbliżających się targach STOM nową serię frezów VPX z płytkami stycznymi, które mają odznaczać się większą odpornością na zużycie i wielofunkcyjnością.

więcej »
Firma Kemper na targach STOM

Nowe i znane systemy do filtracji dymu spawalniczego zaprezentuje w czasie targów STOM niemiecka firma Kemper GmbH. Zobaczymy m.in. system wentylacji pomieszczeń CleanAirTower, zaawansowany system kontroli powietrza AirWatch oraz urządzenie do odciągu powietrza z palnika spawalniczego VacuFil 125.

więcej »
EAGLE zaprasza na targi STOM–LASER 2018 do Kielc 

Firma POWER–TECH zaprasza na kolejną edycję targów STOM-LASER. Impreza organizowana w Kielcach ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna” odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2018 r. Zaproszenia można pobierać pod tym adresem.

więcej »
Maszyny Kovosvit na targach STOM

W kwietniu podczas targów STOM w Kielcach swoje produkty zaprezentuje m.in. firma Kovosvit MAS, jeden z największych producentów obrabiarek w Czechach i w Europie Środkowej. 

więcej »