Targi KOMPOZYTmeeting to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontaktów, a także do zapoznania się z tematyką branży kompozytów. W ramach targów zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i zastosowaniem materiałów kompozytowych.

Podczas KOMPOZYTmeeting nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń o charakterze seminaryjno-konferencyjnym związanych z branżą. Jednym z takich wydarzeń będzie trzecia edycja seminarium pt.:. „Materiały kompozytowe w przemyśle motoryzacyjnym i lotnictwie" orgaznizowanego wspólnie z Wydziałem Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej, Polskim Towarzystwem Materiałów Kompozytowych oraz Expo Silesia. Nowością podczas Salonu będą Branżowe Warsztaty Eksperckie organizowane przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych.

Salon KOMPOZYTmeeting odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, które dedykowane są kluczowym technologiom przemysłowym. W skład zakresu tematycznego wchodzić będzie m.in.: mechanika i narzędzia, elektronika i elektryka, serwis i obsługa produkcji, BHP, Przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistyka produkcji, automatyka i robotyka, hydraulika i pneumatyka, edukacja i szkolenia, instytucje i media branżowe.