10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. O randze imprezy świadczy wciąż rosnąca liczba wystawców zarówno z Polski jak i z zagranicy. Targi MAINTENANCE, to również duża porcja wiedzy dzięki merytorycznym wykładom prowadzonym przez praktyków.

Targi MAINTENANCE odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, szczególnie z: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego. Ogromną zaletą targów jest ta właśnie różnorodność branż, a także profesjonalizm gości, którzy wiedzą czego szukają i w jakim celu przychodzą na targi.

Podczas tegorocznej edycji targów wyodrębnione zostaną cztery strefy tematyczne: Strefa Przemysłu 4.0, Strefa ATEX, Strefa Outsourcingu oraz Strefa Filtech.