Warsaw Industry Week to branżowa, specjalistyczna impreza targowa dedykowana wielu gałęziom branży przemysłowej. Szeroki zakres wydarzenia to m.in.: automatyzacja i robotyzacja w przemyśle, lasery przemysłowe, urządzenia i maszyny dla przemysłu, oprogramowanie i komputeryzacja w przemyśle, obróbka metalu, urządzenia i technologie do obróbki plastycznej, termicznej i mechanicznej, obróbka drewna, przetwórstwo tworzyw sztucznych i gumy oraz wiele innych.

Celem Targów, które odbędą się w nowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo, jest skupienie w jednym miejscu przedstawicieli wielu gałęzi branży przemysłowej oraz ich klientów i stworzenie dogodnych warunków do kontaktów biznesowych.

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom branży przemysłowej, zarówno polskim jak i zagranicznym, którzy szukają wsparcia i nowych rozwiązań dla działalności swojej firmy: kadry kierowniczej i zarządzającej, specjalistów ds. technicznych, głównych inżynierów i technologów, służb utrzymania ruchu, informatyków i programistów, projektantów, przedstawicieli działów badań rozwojowych oraz dla pracowników naukowych i przedstawicieli instytucji badawczo-rozwojowych.