Akademia Lasera

Akademia Lasera

Inne
14.05.2015
Bytom

Organizator: Colop Polska sp. z o.o.


kontakt


O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na warsztaty Akademii Lasera, które odbędą się 15 maja 2015 r. w Bytomiu i 12 czerwca 2015 r. w Poznaniu.

Poprzednia, XXXIII edycja Akademii Lasera odbyła się w piątek 13.03.2015 r. Wzięło w niej udział 23 uczestników. Szkolenie było wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy zorganizowane w wersji dwudniowej. Taka formuła pozwoliła na poszerzenie części warsztatowej, co wpłynęło na bardzo pozytywne opinie wszystkich uczestników warsztatów.

Podczas Akademii specjaliści zajmujący się od kilkunastu lat technologią laserową podzielili się swoim doświadczeniem, przekazując szereg praktycznych informacji, trików i rozwiązań wspomagających efektywną pracę lasera. Podczas warsztatów kompleksowo zostały zaprezentowane możliwości obróbki na różnych materiałach, również materiałach od klientów. Dużym zainteresowaniem cieszył się temat znakowania metali laserem CO2.

Szkolenie Akademia Lasera skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych technologiami laserowymi. Jest adresowane zarówno do obecnych jak i potencjalnych właścicieli i użytkowników ploterów laserowych

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje.

Rejestracja na stronie internetowej: www.lasery.pl/index.php/akademia-lasera.html

Branże