AUTOEVENT 2017

AUTOEVENT 2017

Konferencja
19-21.06.2017
Rawa Mazowiecka, Hotel Ossa Congress & SPA****

Organizator: Polska Izba Motoryzacyjna


kontakt


O wydarzeniu

AutoEvent od 12 lat udowadnia, że jest odpowiednim miejscem do spotkań firm małych z dużymi, gdzie koncerny międzynarodowe udowadniają, że Polska jest właściwym miejscem na inwestycje. Do 20 kwietnia br. obowiązuje pierwsza stawka cenowa. 

To spotkanie na stałe zostało wpisane do kalendarza wielu prezesów. I kolejny raz daje możliwość przeprowadzenia owocnych rozmów oraz nawiązania konstruktywnego dialogu pomiędzy OEM`s, dostawcami produktów i usług a organami administracji państwowej.

W związku ze zmieniającym się otoczeniem społecznym, gospodarczym i prawnym w Polsce, także i AutoEvent się zmienia a program spotkania zostaje dopasowany do  oczekiwań jego uczestników. Podczas XII zeszłorocznej edycji konferencji wzięło udział ponad 300 osób i przeprowadzono 300 rozmów kooperacyjnych B2B.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali przedstawiciele czołowych fabryk w Polsce, zarówno koncernów polskich jak i zagranicznych, m.in.: Boryszew, PZL Sędziszów, URSUS, Wielton, Volkswagen Poznań, General Motors Manufacturing Poland, FCA Poland, Polaris Poland, Toyota Motor Manufacuring Poland, Nexteer Automotive Poland, Pilkington Automotive Poland, Balluff, Philips, itd.

Podczas tegorocznego spotkania omówione zostaną nowe kierunki rozwoju polskiej gospodarki oraz kluczowe aspekty dotyczące działalności firm z sektora automotive, m.in.:
Perspektywy rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w Polsce,
Scenariusz dla europejskiej branży automotive na tle zachodzących światowych przemian,
Poruszone zostaną zagadnienia związane z przemysłem 4.0,
Przedyskutujemy sposoby wzmocnienia polskiego kapitału w motoryzacji,
Odpowiemy na pytanie jak wzmocnić swoja pozycję w procesach zakupowych,
Jak zapewnić pracowników w fabryce.

W trakcie spotkania jak co roku zostanie zorganizowana wystawa branżowa prezentująca najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane całemu sektorowi automotive oraz cieszące się dużą popularnością spotkania kooperacyjne (B2B). W programie konferencji przewidziane są dodatkowo nowe wystąpienia oraz seminaria eksperckie.
Konferencje uświetnią dwa wieczory tematyczne, podczas których wręczone zostaną nagrody w kategoriach: Menedżer Roku, Inwestycja Roku oraz nagroda specjalna DEKRA Award.

Branże