AutoEvent 2019 - konferencja przemysłu motoryzacyjnego

AutoEvent 2019 - konferencja przemysłu motoryzacyjnego

Konferencja
11-13.06.2019
Hotel OSSA, Rawa Mazowiecka

Organizator: Polska Izba Motoryzacji


kontakt


O wydarzeniu

Branżowa konferencja "AutoEvent" organizowana jest przez Polską Izbę Motoryzacji nieprzerwanie od roku 2005. Uczestnikami tego największego corocznego spotkania są przedstawiciele firm dostarczających części i komponenty do produkcji nowych samochodów, czyli TIER1, TIER2, TIER3 oraz OEM. W gronie uczestników są również firmy zajmujące się produkcją/ dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu.

AutoEvent jest również wydarzeniem gdzie świat biznesu motoryzacyjnego spotyka się ze światem nauki i administracji państwowej. Jest to doskonała okazja do wymiany myśli, doświadczeń ale również do nawiązania współpracy w obszarze finansowania czy też kooperacji na poziomie badawczo - rozwojowym.

Tegoroczny AutoEvent 2019 odbędzie się ponownie w Rawie Mazowieckiej. W dniach 12 – 14 czerwca hotelem OSSA zawładnie tzw. automotive. Rok bieżący to również dwa jubileusze: XXV lat Polskiej Izby Motoryzacji oraz XV lat konferencji AutoEvent. Wśród uczestników są firmy, które również będą świętowały swoje jubileusze. 

Branże