ENEX i ENEX Nowa Energia - Targi Energetyki i Targi Energetyki Odnawialnej

ENEX i ENEX Nowa Energia - Targi Energetyki i Targi Energetyki Odnawialnej

Targi
28.02-01.03.2017
Kielce

Organizator: TARGI KIELCE S.A. ul. Zakładowa 1 25-672 Kielce e-mail: biuro@targikielce.pl tel. 41 365 12 22 fax 41 345 62 61


kontakt


O wydarzeniu

Rozwój odnawialnych źródeł energii jest jednym z najważniejszych kierunków Polityki Energetycznej Polski. OZE to szerokie możliwości generacji energii i jej wykorzystania, w zależności od potrzeb, zasobów i warunków. Zasoby OZE są praktycznie niewyczerpalne, powszechnie występujące, a inwestycja w nie - zwraca się z korzyścią dla inwestora. Najbliższe Targi ENEX i ENEX Nowa Energia będą mocno wspierały dialog w tym obszarze.

Podczas nadchodzących Targów ENEX, które odbędą się w dniach 1-2 marca 2017 r. w Targach Kielce, każdy znajdzie coś dla siebie. Tematem OZE zajmiemy się kompleksowo – od energetyki konwencjonalnej aż po sektor odnawialnych źródeł energii. ENEX to nie tylko stoiska wystawiennicze, to również wydarzenia towarzyszące poświęcone poszczególnym tematom:

  • Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, które odbędzie się pierwszego dnia Targów (1 marca 2017 r.) będzie doskonałą okazją do spotkania inwestorów, dostawców, wykonawców i wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem pomp ciepła w technologii grzewczej.  
  • Ogólnopolskie Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR+, czyli ogólnopolska konferencja poświęcona branży fotowoltaicznej. Redakcja GLOBEnergia we współpracy z Targami Kielce zaprasza na spotkanie przedstawicieli branży, inwestorów, władze samorządowe oraz pasjonatów energetyki słonecznej. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej Polska PV.
Branże