EXPOCHEM 2014 – VII Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego

EXPOCHEM 2014 – VII Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego

Targi
16-17.09.2014
Warszawa

Organizator: Zarząd Targów Warszawskich S.A.


kontakt


O wydarzeniu

Zapraszamy w dniach 17-18 września do Warszawy na Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego Expochem. To jedno z ważniejszych wydarzeń sektora chemicznego, źródło specjalistycznych informacji oraz forum wymiany doświadczeń, gromadzące od siedmiu lat liderów rynku, polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie przemysłu chemicznego.

 

Tegoroczne Targi przemysłu chemicznego EXPOCHEM 2014 odbywają się wraz z Międzynarodową Konferencją i Wystawą NAFTA i GAZ 2014. Jest to wynik ścisłej koordynacji działań branży chemicznej oraz przemysłu naftowego i gazownictwa, mający na celu jak najdalej idące zbliżenie chemii z sektorem nafty i gazu, jako strategicznie ważnym partnerem dla przemysłu chemicznego.

 

Także w tym celu części wystawienniczej towarzyszyć będzie wspólna konferencja, której tematyka obejmuje zarówno zagadnienia z sektora nafty i gazu jak i przemysłu chemicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Expochem to targi i konferencje, platforma efektywnej kooperacji oraz miejsce efektywnych spotkań, otwartych dyskusji, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez gospodarczych w Polsce.

Expochem to:

  • Prezentacje oferty na stoiskach targowych
  • Konferencje tematyczne, warsztaty i pokazy
  • Dyskusje i spotkania biznesowe – networking
  • Prezentacje firm podczas wybranych konferencji

 

Wiodące zagadnienia Expochem 2014:

  • Surowce chemiczne i petrochemiczne
  • Chemia dla rolnictwa, ogrodownictwa – rolnictwo dla chemii
  • Chemia dla motoryzacji
  • Wsparcie inwestycyjne, technologiczne i logistyczne
  • Nauka i innowacje dla przemysłu, R&D


W części targowej zostanie zaprezentowana oferta surowcowa, technologiczna, naukowo-badawcza przemysłu chemicznego oraz potencjalne potrzeby w zakresie planów rozwojowych, inwestycji, sprzętu, inżynierii, techniki i logistyki. Ponadto zostaną zaprezentowane innowacje i nowoczesne rozwiązania z zakresu inżynierii produkcji, urządzenia i instalacje armatury przemysłowej oraz aparatury kontrolno-pomiarowej. Podczas targów swoją ofertę prezentują polscy i zagraniczni przedstawicie firm przemysłu chemicznego, instytuty, uczelnie stowarzyszenia, klastry oraz inwestorzy, kooperanci, firmy doradcze i konsultingowe

Nowe wyzwania stawiane w przemyśle chemicznym stanowią potrzebę wdrażania coraz to bardziej nowych technologii i rozwiązań w przemyśle chemicznym na rzecz produkcji bezpiecznej dla środowiska.

Więcej na www.expochem.ztw.pl

Branże