KOMPOZYT-EXPO – Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych

KOMPOZYT-EXPO – Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych

Targi
17-18.11.2020
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

Organizator: Targi w Krakowie


więcej szczegółów


O wydarzeniu

Ze względu na sytuację związaną z epidemią koronawirusa 11. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® zostały przesunięte z terminu 6-7 października na 17-18 listopada 2020 i będą dwudniowym wydarzeniem online.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Światowe grono specjalistów, bezpośredni dostęp do rynków lokalnych i globalnych, szansa na zaprezentowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie kompozytów, nowe kanały dystrybucji, wartościowe kontakty biznesowe, wymiana doświadczeń i informacji – to zaledwie część korzyści, jakie gwarantuje udział w tym wydarzeniu.

Spotkanie CLICK – WATCH – TALK: KOMPOZYT-EXPO® stworzy wirtualną przestrzeń do prezentacji usług, dzielenia się wiedzą oraz wyróżnienia spośród konkurencji, która nigdy nie śpi. Będzie merytorycznie, inspirująco i przede wszystkim opłacalnie. W dzisiejszych niespokojnych czasach wiedza i umiejętność przewidywania trendów jest najlepszą walutą.

Więcej informacji na www.kompozyt-expo.pl

Branże Targi Maszyny do obróbki Inne