Konferencja Lean Camp

Konferencja Lean Camp

Konferencja
12-13.05.2015
Zabrze

Organizator: Instytut Doskonalenia Produkcji Verbis


kontakt


O wydarzeniu

Najbliższa edycja Konferencji odbędzie się w nowatorskiej formule, która zwiększy Twój wpływ na jej przebieg i program. Jeśli zarządzasz firmą produkcyjną lub usługową, zespołem produkcyjnym, finansowym, administracyjnym, jesteś specjalistą Lean, lub osobą zainteresowaną redukcją kosztów, zwiększaniem efektywności i eliminacją strat, to jesteś w dobrym miejscu. Rejestracja jeszcze trwa!

  • umożliwiamy różne opcje uczestnictwa (pakiety BASIC, SILVER, GOLD, PLATINUM) dostosowane do potrzeb naszych gości,
  • pamiętamy o naszych Klientach, stałych gościach Konferencji, uczestnikach studiów podyplomowych Lean Management i zapraszamy do korzystania z dedykowanych kodów rabatowych,

 

Co przygotowaliśmy tym razem?

Pierwszego dnia (13.05.2015) tradycyjnie zobaczysz charyzmatyczne wystąpienia praktyków oraz uzyskasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach Lean w Praktyce.

 

Drugi dzień (14.05.2015) będzie czymś zupełnie unikatowym i niespotykanym w branży Lean. Dla nas kluczem jest sprawczość i zaangażowanie, czyli Twój bezpośredni udział w przebiegu wydarzenia. Uczestnicy naszych Konferencji zwracali uwagę w ankietach na możliwość zwiększenia ich zaangażowania w przebieg wydarzenia, na jego program, na tematy, które poruszamy.

W związku z tym drugi dzień (14.05.2015) odbędzie się w nowatorskiej formule Open Space, która:

  • umożliwi Twój wpływ na wybór tematów na miejscu, w dniu wydarzenia,
  • da Tobie dowolność w udziale w różnych zajęciach,
  • umożliwi bezpośredni kontakt z unikatowymi ekspertami,
  • da możliwość nawiązania nieocenionych kontaktów w branży.

 

 MM Magazyn Przemysłowy objął patronat nad Konferencją.

REJESTRACJA i szczegóły VII Konferencji Lean Camp: http://instytutdp.com/konferencje/vii-konferencja-lean-camp-13-i-14-05-2015-zabrze-4.html

Miejsce Konferencji i Hotel:

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy INNOWACJA to nowoczesny obiekt zlokalizowany w cichej i spokojnej części Zabrza, zaledwie 5 minut od centrum. Obiekt dysponuje wygodnymi pokojami gościnnymi.

Branże