Konferencję Fabryka Przyszłości - w drodze do Przemysłu 4.0

Konferencję Fabryka Przyszłości - w drodze do Przemysłu 4.0

Konferencja
20-21.10.2015
Wrocław

Organizator: Lapp Group, Wago, Balluff, Fanuc


kontakt


O wydarzeniu

Już w październiku, na dwa dni, stolica Dolnego Śląska stanie się polskim centrum nauki i technologii, by przybliżyć ideę czwartej rewolucji przemysłowej.

Celem konferencji jest propagowanie wiedzy o istniejących i tworzonych technologiach, które będą realizowały koncepcje Przemysłu 4.0. Zaprezentujemy wszystkim Uczestnikom przykłady projektów zrealizowanych w myśl Fabryki Przyszłości.

Honorowy Patronat nad konferencją objął Minister Gospodarki Janusz Piechociński oraz Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, a Partnerem Instytucjonalnym została Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Zgłaszając się na konferencję, będziecie Państwo mieli możliwość wyboru jednej ze ścieżek tematycznych - związaną z elastyczną produkcją oraz współpracą robotów z ludźmi lub z efektywną transmisją danych w systemach zdecentralizowanych.

Prelegentami konferencji będą m.in.: dr inż. Jarosław Panasiuk z Wojskowej Akademii Technicznej, prof. Leon Urbas z Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie, Radosław Ciechański z KPMG, Bartłomiej Andrusiewicz i Michał Wiśniewski z REC GLOBAL oraz Konrad Napieralski z CISCO.

MIEJSCE KONFERENCJI:

WROCŁAWSKIE CENTRUM KONGRESOWE
PRZY HALI STULECIA

ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław

Szczegółowy program na stronie wydarzenia
www.przemysl40.pl

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Branże