Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION

Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION

Targi
24-25.11.2015
Kraków

Organizator: Targi w Krakowie


więcej szczegółów


O wydarzeniu

Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION są pierwszą w Polsce platformą spotkań producentów i wykonawców izolacji przemysłowych. Są adresowane do profesjonalistów z dziedziny izolacji, firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, dystrybutorów, konstruktorów, konserwatorów instalacji oraz osób kształcących się w zawodzie. Powstały z myślą o rozwoju branży i zadaniach stawianych przed Polską w ramach europejskiej polityki energetycznej.

W ostatnich latach tylko w samych Niemczech i Holandii wybudowano kilkanaście elektrowni na węgiel brunatny i kamienny. Na wszystkich tych budowach pracowały polskie firmy, montując izolacje przemysłowe. Teraz nadszedł czas na inwestycje w naszym kraju. Rozpoczęto już budowę kilku bloków energetycznych, na których prace związane z izolacjami będą w większości wykonywane w drugiej połowie tej dekady.

- Wychodząc na przeciw wyzwaniom, które czekają nas w najbliższych latach, postanowiliśmy stworzyć w Krakowie taką przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń, która będzie służyła poznaniu najnowocześniejszych światowych trendów w branży związanej z izolacjami przemysłowymi materiałów oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych z udziałem polskich i zagranicznych firm – mówi Paweł Grajewski, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Przemysłowych, partnera wiodącego 4INSULATION.

Branże