Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016

Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016

Targi
09-11.05.2016
Bydgoszcz

Organizator: Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”


kontakt


O wydarzeniu

Bydgoskie Targi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Zarówno liczba producentów prezentujących swoje produkty, jak i powierzchnia wystawowa nie mają sobie równych wśród imprez branżowych w całej Europie środkowo-wschodniej. Co roku w ekspozycji udział bierze niemal 400 wystawców i ok. 10 000 zwiedzających: specjalistów z branży, dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, przedstawicieli samorządów.

Nad XXIV edycją Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN patronat honorowy objął Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Mariusz Gajda, a także Krajowa Izba Gospodarcza.

Branża wod-kan poszukuje ciągle nowych i doskonalszych produktów - przewiduje się, że w najbliższych latach inwestycje w sektorze wod-kan wyniosą ponad 10 mld złotych. Na to zapotrzebowanie odpowiadają producenci przedstawiający swoje technologie i urządzenia podczas Wystawy.

Targom towarzyszą dwa konkursy - za najciekawszą ekspozycję, oraz za najciekawsze rozwiązanie techniczne. Nagrodą jest Statuetka Grand Prix Targów WOD-KAN, która stanowi cenne trofeum, wyróżniające nagrodzony produkt. Co najważniejsze, laureaci zyskują prestiż i są bardziej rozpoznawalni w branży.

Dzięki wieloletniej tradycji, Targi stały się profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska.

Tegoroczna wystawa mieścić się będzie w długo oczekiwanym obiekcie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego w Myślęcinku. To nowoczesny obiekt targowo-wystawienniczy z częścią biurowo-konferencyjną, posiadający ponad 16 tys. m2 łącznej powierzchni użytkowej. Wystawcy otrzymali do dyspozycji w obiekcie prawie 11 tys. m2. W obiekcie znajdują się 4 sale konferencyjne, z których największa może pomieścić do 520 osób. Na terenie znajduje się 450 miejsc parkingowych, są także parkingi dla autobusów i samochodów ciężarowych.

Źródło: Materiał organizatora

Branże