Seminarium "Nowe technologie w obróbce blachy"

Seminarium "Nowe technologie w obróbce blachy"

Szkolenie
18-19.11.2019
Rzeszów - Hotel Metropolitan, Wrocław - Zamek Topacz

Organizator: Firma Ventor, Dimeco, Weil Technology, Copren


kontakt


O wydarzeniu

Nowe technologie w obróbce blachy:

W programie seminarium przewidziano prezentacje partnerów firmy Ventor oraz blok praktyczny Q&A, gdzie będzie można porozmawiać w formie warsztatu na tematy Państwa interesujące bezpośrednio z ekspertami firmy Ventor i jej partnerów tj.:

  • Dimeco

Trendy w produkcji z kręgu blachy - linie produkcyjne z modułami do wykrawania, walcowania, cięcia i profilowania; Linie podające, szybka wymiana narzędzi, logistyka okołoprodukcyjna kręgów blachy i narzędzi.

  • Weil technology

Inteligentne rozwiązania produkcyjne do cięcia laserowego i spawania laserowego - elastyczne koncepcje automatyzacji produkcji z blachy. Elastyczne i automatyczne formowanie, cięcie laserowe, spawanie laserowe, montaż, kontrola, układanie w stosy ...

  • Copren Engineering

 

Implementacja systemów automatyzacji produkcji na prasach ze szczególnym uwzględnieniem załadunku blach, przenoszenia i rozładunku części obrabianych za pomocą pras hydraulicznych, mechanicznych, linii i pras transferowych.
Eksperci firmy Ventor oraz partnerów wydarzenia będą dostępni dla Państwa, aby zapewnić wykwalifikowane wsparcie dla wszystkich potrzeb konsultacyjnych podczas trwania spotkania.W związku połączenia części seminaryjnej z warsztatową spotkania planowane są w godzinach od 9:00 do 16:00 (z przerwą na lunch).

Spotkania odbędą się w dwóch terminach i lokalizacjach:

Rzeszów – Hotel Metropolitan - 19.11.2019

Wrocław - Zamek Topacz - 20.11.2019

Branże