Seminarium „Roboty Pick & Place: rozwiązania dla branży spożywczej”

Seminarium „Roboty Pick & Place: rozwiązania dla branży spożywczej”

Konferencja
23.09.2015
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Congress Center (Pawilon 15, Poziom 0, wejście A)

Organizator: "AXON MEDIA Group Omron Electronics Sp. z o.o."


kontakt


O wydarzeniu

Program spotkania „Roboty Pick & Place: rozwiązania dla branży spożywczej” został skomponowany w taki sposób, by uczestnicy mogli spojrzeć na proces automatyzacji w przemyśle spożywczym z różnych perspektyw. Inżynierowie firmy Omron przedstawią perspektywę producenta automatyki: zaprezentowane zostaną dwa modele demonstracyjne robotów Delta i Scara, omówią możliwości, jakie ich zastosowanie daje w rozwoju produkcji spożywczej.

Osobna część będzie poświęcona trendom międzynarodowym, o których opowie gość specjalny z Technologicznego Centrum Automatyki R&D Omron w Barcelonie.

Kolejnym punktem spotkania będzie prezentacja producenta maszyn dla branży owocowo-warzywnej – firmy Sorter, która przedstawi zrealizowane przez siebie wdrożenie: budowę paletyzatora.

Trzecią perspektywę: odbiorcy końcowego, zaprezentuje przedstawiciel firmy Gospodarstwo Sadownicze TB – Tomasz Bankiewicz, który podzieli się z uczestnikami spotkania swoimi doświadczeniami z przeprowadzonego procesu automatyzacji w swoim przedsiębiorstwie.

Dodatkowo, w części końcowej, zaprezentowane zostaną przez firmę ITEM Service możliwości Centrum Robotyki w Tarnowie, które oferuje m.in. możliwość przetestowania rozwiązań z zakresu automatyki i robotyki w środowisku demonstracyjnym.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Branże