STOM-TOOL - Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi
STOM-TOOL - Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi

STOM-TOOL - Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi

targi

19-21.10.2021

Kielce

Organizator: Targi Kielce
patronat
Reklama
Reklama

O WYDARZENIU

Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z najważniejszych imprez cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. Z powodu zagrożenia koronawirusem „Przemysłowa Wiosna” w tym roku zawita do Targów Kielce od 22 do 24 września 2020 r.

Targi STOM-TOOL urosły już do rangi dużej europejskiej imprezy branżowej - poświęconej narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali - cenionej wśród wystawców w kraju jak i za granicą. Podczas 13. edycji targów STOM-TOOL pojawią się liczni producenci obrabiarek oferujący najwyższej klasy maszyny i urządzenia.

Ostatnia edycja to ponad 600 firm (wystawcy, współwystawcy i firmy reprezentowane) z 30 krajów świata. Powierzchnia wystawiennicza to już 7 hall wystawienniczych i prezentacja najnowocześniejszych maszyn i urządzeń. Prezentowały się firmy między innymi z Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Szwajcarii, Portugalii, Japonii, Słowenii, Francji, Szwecji i Holandii.