Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING

Targi
06-09.06.2016
Poznań

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie


kontakt


O wydarzeniu

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które odbędą się w dniach 7-10 czerwca 2016 roku w Poznaniu razem z targami ITM Polska, to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. Dla zwiedzających targi SUBCONTRACTING przedstawicieli zakładów produkcyjnych z Polski i zagranicy to okazja do znalezienia podwykonawców wśród dysponujących wolnymi mocami produkcyjnymi firm, które prezentują swój potencjał jako wystawcy. Są wśród nich przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawalnictwa, wycinania, przetwórstwa tworzyw sztucznych, inżynierii oraz usług dla przemysłu.

Targom towarzyszą wcześniej umówione międzynarodowe spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING ITM Polska Meetings ułatwiające znalezienie potencjalnych zleceniodawców z Polski i zagranicy. W dobie napiętych grafików jest to wyjątkowo efektywne narzędzie dla biznesu, gdyż umożliwia bezpośrednie i konkretne rozmowy na linii zleceniodawca-zleceniobiorca. Spotkania odbędą się w drugim i trzecim dniu trwania targów SUBCONTRACTING tj. 8-9 czerwca 2016.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem strony www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2016. Więcej informacji o Targach SUBCONTRACTING: www.subcontracting.pl

Branże