Outsourcing

Wzrost zainteresowania firm outsourcingiem BHP

Ponoszenie wysokich kosztów, które głównie pochodzących z zapewnienia indywidualnej ochrony pracowników prowadzi do traktowania przepisów BHP nazbyt liberalnie. Jest to związane z mniejszym bezpieczeństwem w pracy i wciąż wzrastającym niezadowoleniem pracowników. Sytuację ma poprawić outsourcing BHP.

więcej »
Outsourcing – sposób na oszczędności

Polskie przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na współpracę na zasadach outsourcingu. Zlecanie na zewnątrz niektórych usług daje możliwość skupienia się na działalności produkcyjnej i nierzadko pozwala na wygenerowanie sporych oszczędności.

więcej »
Outsourcing olejowy - sposób na oszczędności

Zakłady produkcyjne coraz częściej współpracują z firmami, które oferują kompleksowe usługi smarownicze. Przekazanie takich zadań firmie outsourcingowej daje możliwość skupienia się wyłącznie na działalności produkcyjnej i nierzadko pozwala na wygenerowanie sporych oszczędności.

więcej »
Outsourcing impulsem do rozwoju firm

Oddanie części działań firmy w outsourcing prowadzi do uporządkowania jej wewnętrznej struktury. W ten sposób organizacja odnosi korzyści nie tylko z optymalizacji wydzielonego procesu, ale także z dokładnej analizy biznesu, co pozwala zbudować strategię dalszego jej rozwoju.

więcej »
W przyszłym roku branża outsourcingowa może zatrudnić 20 tys. osób

Rośnie zaineresowanie na outsourcing w firmach. Centra usług powstają w kolejnych miastach.

więcej »
Firmy mają już 60 mln zł długu z tytułu niezapłaconych składek

Outsourcing pracowników staje się coraz popularniejszy. Jednak w branży jest wielu oszustów przez których rosną długi przedsiębiorców.

więcej »