14. Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL zakończone sukcesem!

© Targi w Krakowie sp. z o.o.

Udostępnij:

Tegoroczna edycja skupiła ponad 250 wystawców z 20 krajów, reprezentujących 600 producentów obrabiarek, narzędzi i oprzyrządowania technologicznego z całego świata, a powierzchnia ekspozycji przekroczyła 3 500 m2.

Targom towarzyszyła konferencja INTELTRANS Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Każdego targowego dnia odbywały się też seminaria tematyczne, przygotowane przez wystawców. Instytut Mechaniki Precyzyjnej zorganizował seminarium poświecone technologiom obróbki cieplnej podwyższającym trwałość narzędzi, natomiast Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania przygotował seminarium poświęcone mikrotechnologiom wytwarzania we współczesnym przemyśle. Firma Walter Polska przygotowała dla swoich klientów konferencję „Nowe narzędzia do nowych wyzwań".Z roku na rok zwiększa się również zakres oddziaływania imprezy - pośród 6977 profesjonalistów, którzy odwiedzili targi, gościliśmy zwiedzających niemal z całego świata. Dzięki współpracy z Polsko-Słowacką Izbą Przemysłowo-Handlową targi odwiedzili przemysłowcy zza południowej granicy.

Cieszy wyrażana powszechnie opinia, że targiEUROTOOL to jedno z najważniejszych branżowych spotkań specjalistów. Dzieje się tak nie tylko dzięki naszej pracy, ale przede wszystkim dzięki staraniom naszych Partnerów oraz Wystawców - za co dziękujemy. Potwierdzeniem tych słów są fragmenty opinii Wystawców oraz Gości:

"Cieszę się, że wystawcy są bardzo zadowoleni z udziału w targach. Frekwencyjnie targi Eurotool nic nie straciły na atrakcyjności. A to, że na targach wystawia się mniej firm, jest zjawiskiem ogólnoświatowym." prof. zw. dr inż. dr h.c. Kazimierz E. Oczoś, Redaktor Naczelny Miesięcznika Naukowo-Technicznego MECHANIK

„Za nami 14. edycja targów EUROTOOL. Były one dla Nas doskonałą okazją do spotkania się z szerokim gronem wiernych klientów oraz do zapoznania z naszą ofertą tych, którzy w przeszłości do tego grona nie należeli. Bardzo miłym zaskoczeniem była liczba odwiedzających, którzy przez wszystkie dni targowe potwierdzali, iż targi EUROTOOL to jedne z najważniejszych w naszym kraju. Na pewno nie zawiedli organizatorzy. W imieniu firmy RAFELA chciałbym serdecznie podziękować za doskonałą organizacje imprezy, profesjonalizm oraz szybkość działania. Jacek Szostak, Firma Rafela Radzisław Krzysztof Franczak

„Targi EUROTOOL zrobiły nam dużą niespodziankę. Ilość zwiedzających szczególnie pierwszego dnia była bardzo duża, pojawiło sie wielu nowych Klientów, jak i bardzo dużo konkretnych zapytań o konkretne obrabiarki. Mnie osobiście zaskoczyła duża ilość odwiedzających z Dolnego Śląska (Wrocław i okolice), których oczekiwałem raczej na targach w Sosnowcu. Ogólnie możemy uznać tegoroczne targi EUROTOOL za udane i satysfakcjonujące pod względem ilości potencjalnych klientów. Widać, że podjęte wysiłki reklamowe zarówno nas wystawców jak i organizatorów opłaciły się. Mam nadzieję, że w przyszłym roku organizatorzy również dołożą tylu starań żeby targi EUROTOOL 2010 były jeszcze bardziej efektywne." Piotr Honc, Prezes Mexim s.c.Targom EUROTOOL towarzyszy prestiżowy konkurs o nagrodę Złotego Smoka, którego celem jest nagrodzenie innowacyjnych wyrobów. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas bankietu 22 października 2009 r. w Hotelu Park Inn w Krakowie.

Udostępnij:

DrukujGerd Knehr
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również