FASTENER POLAND - Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia

FASTENER POLAND - Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia

Targi
14-15.10.2020
EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.


więcej szczegółów


O wydarzeniu

W dniach 14-15 października 2020 r. w EXPO Kraków odbędą się jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®. Zaledwie w ciągu trzech lat w EXPO Kraków zaprezentowało się 538 firm z całego świata na łącznej powierzchni 10 tysięcy m2. W opiniach wielu klientów targi FASTENER POLAND® są drugą najważniejszą europejską wystawą poświęconą tej tematyce.

Podczas tegorocznej, czwartej edycji wystawy zaprezentowane zostaną m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny), łączniki budowlane (kotwy, śruby betonowe, mocowanie fasad i izolacji). Nowości będzie więcej: m.in. zaawansowane systemy montażu i instalacji (z prezentacją najnowszych pras i urządzeń do nitowania, wkrętarek i systemów wprowadzania śrub czy uchwytów montażowych), a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Tegoroczna edycja uzupełniona będzie o dwa unikatowe na polskim rynku wydarzenia: Targi Technik Montażu ASSEMBLY GO First European Show oraz Międzynarodowe Targi Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS. Całości dopełnią prezentacje, seminaria, warsztaty oraz  konferencje.

Branże Targi