200 pakietów targowych w prezencie

© MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

Już 7 czerwca zaczynają się targi ITM Polska. Nasza redakcja po raz kolejny stworzy specjalną publikację „MM Magazyn Targowy ITM” poświęconą wyłącznie targom ITM.

Przygotowaliśmy 200 bezpłatnych pakietów zawierających oficjalną gazetę targową oraz bilet wstępu na targi. Aby je zdobyć, wystarczy przesłać firmowe dane teleadresowe* na adres mailowy: prenumerata@magazynprzemyslowy.pl. Zgłoszenie powinno obejmować:

  • nazwę firmy,
  • imię i nazwisko odbiorcy,
  • stanowisko,
  • adres firmowy do wysyłki,
  • numer telefonu,
  • e-mail kontaktowy.


Wysyłka pakietów nastąpi po weryfikacji przesłanych danych.Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PAKIETU:1. „MM Magazyn Targowy ITM Polska”:

Przewodnik z planem targów, listą wystawców oraz mapą rozmieszczenia poszczególnych stoisk, opisami najciekawszych produktów prezentowanych podczas targów, zestawieniem produktów zgłoszonych do nagród targowych, raportami branżowymi, artykułami merytorycznymi oraz informacjami o innowacjach technicznych.

2. Bilet wstępu na targi ITM 2016:

Jednorazowe wejście na targi ITM 2016, które odbędą się w dniach 7-10 czerwca 2016 roku. Bilet wstępu wystarczy aktywować na stronie internetowej www.mtp24.pl.

Przygotowany pakiet to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami targowymi i wydarzeniami, które będą towarzyszyć wydarzeniu.

W imieniu MM Magazynu Przemysłowego oraz organizatorów targów zapraszamy na ITM Polska 2016.

*Przesłane dane teleadresowe będą wykorzystywane jedynie w celach marketingowych przez Raven Media Sp. z o.o. i nie będą przekazywane innym podmiotom.

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również