3000 profesjonalistów odwiedziło targi EPLA 2015

© EPLA

Udostępnij:

W tym roku wystawcy prezentowali się w kilku głównych obszarach tematycznych - poza dystrybucją surowców i dodatków do nich – także w salonie kauczuku, termoformingu oraz wtrysku pod wynajem.

W poszczególnych salonach firmy przedstawiły możliwości swoich parków maszynowych, m.in. AMB Technic, Kongslide Polska, Mechanik S, P&F Wartacz, SIMCO. W Poznaniu obecne były też firmy oferujące systemy opakowaniowe dla przemysłu spożywczego, chemicznego, wyroby formowane i wytłaczane z gumy o zróżnicowanym przeznaczeniu i zastosowaniu oraz szeroki wybór półproduktów, dodatków i komponentów dla przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych.Wielu profesjonalistów, którzy odwiedzili targi EPLA, skorzystało z możliwości rozmowy z przedstawicielami ośrodków naukowych z liczących się na polskim rynku uczelni technicznych. W ramach Salonu Polimerowej Nauki Polskiej przez cztery dni eksperci udzielali porad w obszarze chemii, polimerów i kompozytów. Można było również zasięgnąć informacji na temat pozyskiwania dotacji unijnych. Projekt, współorganizowany przez Wydawnictwo BUSINESS IMAGE i Międzynarodowe Targi Poznańskie, obył się pod patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

W sumie targi odwiedziło 3000 profesjonalistów. Wydarzenie było współorganizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Wydawnictwo Business Image (właściciela miesięcznika Plastics Review) Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA 2015. Swoją ofertę w ramach salonu surowców, maszyn, kauczuku, termoformingu, przetwórstwa, form i narzędzi prezentowało blisko 70 wystawców.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również