322 spotkania kooperacyjne w ramach Subcontracting ITM Meetings

Subcontracting © Subcontracting

Udostępnij:

Jak co roku, także i na tegorocznej edycji ITM Polska odbyły się międzynarodowe spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings. Tym razem cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem. 

Pierwszego dnia (7 czerwca) doszło do 186 dwustronnych spotkań między oferentami konkretnych usług podwykonawczych a potencjalnymi zleceniodawcami, drugiego dnia (8 czerwca) odbyło się kolejnych 136. Zgromadziły łącznie 117 uczestników z 15 krajów.Każdego roku coraz więcej chętnych decyduje się na tę formę pozyskiwania kontaktów (w roku 2016 doszło do ok. 270 spotkań podczas targów Subcontracting). Przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w spotkaniach, podkreślają atrakcyjność tej formy pozyskiwania kontrahentów i wskazują, że Subcontracting ITM Meetings stanowią ważny kanał dotarcia do potencjalnych partnerów.

Rozmowy biznesowe są już standardem podczas wydarzeń targowych kierowanych do branży przemysłowej, dlatego organizatorzy Subcontracting ITM Meetings od kilku lat wychodzą naprzeciw potrzebom i celom wystawców, ułatwiając proces spotkania ewentualnych kontrahentów. To cenne tym bardziej, że inicjatywa zyskała prawdziwie międzynarodową skalę.

W tym roku w spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele firm z Bułgarii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Litwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.Reprezentowali m.in. takich przemysłowych gigantów jak MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również