3M nagradza swoich klientów

© 3M

Udostępnij:

Firma 3M uruchomiła program partnerski dla klientów, którzy w procesie produkcyjnym wykorzystują włókniny ścierne. W zamian za zakup wybranych produktów będą przyznawane punkty, które następnie będzie można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w programie, wystarczy zarejestrować się na stronie www.wlokninyscierne.pl. Każdy zarejestrowany klient otrzymuje specjalny folder promocyjny, w którym będzie mógł gromadzić punkty. Na zdobywców największej liczby punktów czekają atrakcyjne nagrody: inteligentny włącznik trybu czuwania, młotowiertarki oraz aparaty fotograficzne i sprzęt AGD.Każdy uczestnik może dokonać zakupu nieograniczonej liczby produktów 3M objętych promocją. Minimalna liczba punktów umożliwiająca odbiór na nagrody to 600.Regulamin programu wraz z listą nagród dostępny jest pod adresem: www.wlokninyscierne.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również