Abplanalp pozytywnie ocenia Targi STOM

Abplanalp na Targach STOM © MM

Udostępnij:

Firma Abplanalp pozytywnie ocenia tegoroczną edycję Targów STOM 2017, podczas której zaprezentowała kompleksową ofertę firmy.

Wiosenne Targi STOM to jednak dopiero początek corocznych targowych spotkań. Już dziś firma zaprasza na kolejne wydarzenia branżowe. W czerwcu w Poznaniu zarezentuje szeroką gamę obrabiarek i obróbek, narzędzi, mocowań, chłodziw oraz silną reprezentację maszyn ze stajni Haas CNCPonadto na stoisku pokazane zostaną dwie polskie premiery.

Nakamura-Tom to wielozadaniowe, precyzyjne centrum tokarskie WT-250IIMMY z dwoma wrzecionami i głowicami, 48 pozycjami narzędziowymi w tym 24 napędzanymi, o przesuwie poprzecznym suportu w osi X: 195 mm, przesuwie wzdłużnym suportu w osi Z: 600 mm, maksymalną długością toczenia: 555 mm, maksymalną średnicą toczenia 250 mm. Od marca 2017 Abplanalp jest wyłącznym przedstawicielem Nakamura-Tome w Polsce, firma ta jest pionierem w dziedzinie tokarek wielowrzecionowych i wielogłowicowych.OPS Ingersoll -High Speed Eagel V5 to idealne rozwiązanie dla firm, produkujących precyzyjne elementy, elektrody oraz wkładki i formy. Dzięki szczelnej obudowie maszyny oraz wydajnemu odciągowi pyłów, frezarka przystosowana jest do obróbki elektrod grafitowych i innych materiałów pylących. Technologia HSC (ang. High Speed Cuting) umożliwia wydajne i precyzyjne skrawanie tytanu oraz wszelkiego rodzaju stali hartowanych powyżej 50HRC. Dzięki bramowej konstrukcji z nieruchomym stołem maszyny, otrzymujemy dużą dynamikę ruchów niezależną od obciążenia stołu, dużą przestrzeń obróbczą w stosunku do wymiarów maszyny. Innowacyjne sterowanie Heidenhein TNC 640 jest uzupełnieniem całości produktu. Frezarki dostępne są w konfiguracji 3 i 5-osiowej.

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również