Agregaty prądotwórcze

© Celma

Udostępnij:

Celma - polski producent elektronarzędzi - wprowadził do sprzedaży nowe modele agregatów prądotwórczych. Charakteryzują się one różnorodną specyfiką dostosowaną do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Dwa nowe modele agregatów prądotwórczych Celmy: APRe 1000 oraz APRe 2000 to jednofazowe agregaty z elektroniczną stabilizacją napięcia. Urządzenia są wyposażone w sygnalizację przeciążenia oraz niskiego poziomu oleju oraz gniazda wtykowe z samozamykającym się wieczkiem. Sprzęt może być stosowany jako awaryjne zasilanie, gdy normalna sieć jest uszkodzona oraz w miejscach, gdzie nie ma innych źródeł zasilania. Szczególnie przydatne może być dla turystów (np. na kempingach), działkowiczów, czy też żeglarzy.Agregaty Celma APRr 2200, 2600, 3910 oraz 5600 przystosowane są do pracy w trudnych warunkach, a ich naturalnym środowiskiem pracy będą place budowy, gdzie zasilą w energię elektryczną wszystkie elektronarzędzia. Ramowa konstrukcja urządzenia zabezpiecza przed przedostaniem się zabrudzeń do podzespołów urządzenia, a same podzespoły umieszczone są w solidnej obudowie. Sprzęt cechuje łatwość w transporcie i obsłudze, zabezpieczenie braku oleju, a także niezawodny silnik Hondy. Czas pracy waha się w przedziale 3-4 godzin, w zależności od konkretnego modelu.

Najnowsze agregaty prądotwórcze Celmy kosztują od ok. 2 do 6 tys. zł.

www.celma.com.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również