AMB 2018: Serce branży obróbki metalu bije w Stuttgarcie

targi AMB © AMB-Messe

Udostępnij:

Od 18 do 22 września targi AMB 2018 już po raz dziewiętnasty będą miejscem spotkań ekspertów z branży obróbki metali. Ponad 1500 wystawców zaprezentuje swoje wynalazki i innowacje na terenie wystawienniczym o powierzchni ponad 120 tys. metrów kwadratowych.

Nowa hala Paul Horn (hala 10), nowa ekspozycja specjalna AMB Digital Way i towarzyszące jej sale konferencyjne to idealne warunki do spotkań na targach AMB 2018.Podczas zorganizowanej 18 czerwca 2018 r. konferencji prasowej organizatorzy targów przekażą przedstawicielom prasy specjalistycznej najnowsze informacje z branży oraz przedstawią widoki na przyszłość. Oprócz tego pojawią się najważniejsi wystawcy z AMB, którzy opowiedzą o tym, co aktualnie dzieje się w branży.

Konferencja AMB dla prasy branżowej odbędzie się w poniedziałek, 18 czerwca 2018, w godzinach 12.30–16:30 w sali konferencyjnej Kongress West na terenie Targów Stuttgarckich.

Na targach AMB 2018 w Stuttgarcie, które odbędą się od 18 do 22 września, spodziewanych jest ponad 90 tys. międzynarodowych zwiedzających i 1500 wystawców. Na powierzchni ponad 120 tys. metrów kwadratowych zaprezentowane zostaną innowacyjne oraz udoskonalone maszyny do obróbki ubytkowej i obróbki skrawaniem, narzędzia precyzyjne, przyrządy pomiarowe i służące zapewnianiu jakości, roboty, manipulatory do detali i narzędzi, rozwiązania z zakresu inżynierii oprogramowania, podzespoły oraz akcesoria. Targi AMB 2018 będą wspierane przez najważniejsze stowarzyszenia branżowe, takie jak VDMA Fachverband Präzisionswerkzeuge, VDMA Fachverband Software und Digitalisierung oraz VDW Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken.Źródło: AMB

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również