ASTOR Industrial IT Roadshow

©

Udostępnij:

ASTOR - dostawca rozwiązań IT do zarządzania produkcją klasy MES, raportowania zarządczego i integracji produkcji z ERP zaprasza do udziału w warsztatach Industrial IT Roadshow. W trakcie ich trwania zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania IT w obszarze zarządzania operacyjnego w przemyśle i produkcji.

Hasłem przewodnim najnowszego przedsięwzięcia ASTORa jest efektywna integracja biznesu
i produkcji
. Zgodnie z założeniem - roadshow, warsztaty odbędą się w największych miastach
w Polsce (Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław), a zaczynają się 24 maja.„Warsztaty Industrial IT Roadshow mają na celu przekazanie najnowszych trendów w zakresie rozwoju infrastruktury IT w obszarze produkcji. Prezentowane rozwiązania Invensys Wonderware, dzięki automatycznemu gromadzeniu danych z maszyn i integracji z systemami ERP oraz możliwości łatwej analizy tych danych przez menedżerów, pozwalają na zwiększanie efektywności pracy zakładów produkcyjnych i przemysłowych." - mówi Jarosław Gracel, menedżer Wonderware MES w firmie ASTOR.

Warsztaty adresowane są do dyrektorów oraz specjalistów IT, dyrektorów i kierowników produkcji oraz dyrektorów operacyjnych.

Wśród wybranych zagadnień pojawią się najnowsze standardy IT w zakresie wirtualizacji, dostępności i cyberbezpieczeństwa. Prowadzący sesje, specjaliści z firmy ASTOR, skoncentrują się na obszarach:
- Integracji systemów MES z ERP - przesyłanie danych real-time z produkcji do systemów ERP,
- Technologii IT dla produkcji wspierających polisy bezpieczeństwa działu IT, wirtualizacji oraz systemów wysokiej dostępności,
- Raportowania zarządczego - Business Intelligence i Manufacturing Intelligence w firmach produkcyjnych.Podczas warsztatów zostaną również zaprezentowane narzędzia do budowania „kokpitów" menedżerskich - Wonderware Intelligence.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: www.astor.com.pl/roadshow

Udostępnij:

DrukujTomasz Kanikuła
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również