Autodesk ogłosił zakup technologii iLogic od firmy Logimetrix

©

Udostępnij:

Firma Autodesk poinformowała o podpisaniu ostatecznej umowy kupna oprogramowania i technologii iLogic od kanadyjskiej firmy Logimetrix. iLogic jest technologią automatyzacji projektowania komputerowego. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

Umowa zawarta z firmą Logimetrix świadczy o zaangażowaniu firmy Autodesk w zapewnianie wszechstronnych rozwiązań do Cyfrowego Prototypowania firmom przemysłowym każdej wielkości, by dać im możliwość projektowania, wizualizacji i symulacji projektów we wczesnym stadium procesu.
Wzbogacenie oferty o technologię iLogic wzmocni rozwiązania do Cyfrowego Prototypowania firmy Autodesk poprzez dostarczenie głównym producentom przemysłowym narzędzi do projektowania opartego na regułach i automatyzacji przyjaznych użytkownikom.
Technologia iLogic ułatwia projektantom i inżynierom uchwycić cel projektu i zautomatyzować ogólne czynności projektowe poprzez tworzenie „inteligentnych części" (ang. smart parts), które mogą wprowadzić wyższy poziom analizy projektu bezpośrednio do cyfrowego prototypu stworzonego w Autodesk Inventor, bez znajomości programowania.
„Zakup technologii iLogic rozszerzy możliwości projektowania opartego na regułach i automatyzacji. Udostępni użytkownikom, bezkonkurencyjne w branży przemysłowej, nowe, rozszerzone formy pracy" - powiedział Robert „Buzz" Kross, wiceprezes działu Rozwiązań Przemysłowych w firmie Autodesk. „Inżynierowie będą mieli możliwość łatwiejszego uchwycenia celu projektu w cyfrowych prototypach poprzez automatyzację niewymagającą programowania".www.autodesk.pl 

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również