Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk zapraszają na Dni Otwarte

Dni Otwarte Fanuc, Lenze, Balluff, Schunk © Lenze

Udostępnij:

Pod koniec lutego cztery globalne firmy technologiczne – Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk – zapraszają na Dni Otwarte, które będą doskonałą okazją nie tylko do pogłębienia swojej wiedzy teoretycznej w zakresie automatyki i robotyki, ale również do zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które z powodzeniem są stosowane na całym świecie.Świat automatyki przemysłowej i robotów

To już trzecia edycja Dni Otwartych, która odbędzie się 26-27 lutego 2020 r. w Katowicach w siedzibie firmy Lenze. W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Przedstawiciele firm będą opowiadać o obserwowanych trendach w gospodarce polskiej, europejskiej i światowej, dzięki czemu będzie można się dowiedzieć, jakie stoją przed nami wyzwania rynkowe i jak możemy obrócić je na własną korzyść.

Automatyka i robotyzacja to nowa era produkcji, która znacząco zwiększa wydajność zakładów przemysłowych i daje możliwość wprowadzania elastycznych zmian zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk dostarczają produkty, które w połączeniu stanowią idealne rozwiązania dla wielu przedsiębiorstw.

Stąd też idea wspólnego wydarzenia, gdzie każda z tych czterech firm będzie mogła podzielić się swoim doświadczeniem i w praktyce pokazać, jak to wszystko może działać.

>>Rejestracja na Dni Otwarte<<

 


TOP w kategorii
Program Dni Otwartych

Program Dni Otwartych został podzielony na dwie części. Najpierw zaprezentowana zostanie niezbędna wiedza, a następnie zostanie ona poparta rzeczywistymi rozwiązaniami dostępnymi w showroom.

Wydarzenie jest kierowane do menedżerów i właścicieli firm produkujących maszyny oraz firm integratorskich, pracowników działu automatyki, utrzymania ruchu, a także do użytkowników końcowych maszyn i robotów. Skorzystaj z wyjątkowej możliwości spotkania z praktykami z zakresu automatyki i robotyzacji.

Dni Otwarte odbędą się w dniach 26-28.02.2020 w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 188b.

Źródło: Fanuc

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również