Baumalog na targach INNOFORM Online 2021

baner Baumalog Innoform © Baumalog

Udostępnij:

Z racji utrzymujących się obostrzeń wprowadzonych w związku z koniecznością zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa tegoroczna edycja targów INNOFORM nie może odbyć się w formie tradcyjnej. Odbędzie się za to w formie online.

W dniach 20-22 kwietnia br.odbędzie się INNOFORM Online – wydarzenie skupiające wiodące firmy z branży narzędziowo-przetwórczej. Podczas drugiego dnia targów firma Baumalog wystąpi z prezentacją biznesową, podczas której Marcin Kozłowski, prezes Zarządu Baumalog, poruszy temat bezpiecznego oraz uporządkowanego składowania narzędzi, komponentów i elementów produkcyjnych w automatycznych regałach windowych Modula.W prezentacji zostaną poruszone m.in. kwestie optymalizacji przestrzeni magazynowej i zapewnienia bezbłędnej informacji o składowanych materiałach, ponieważ to własnie te aspekty są przedstawiane jako korzyści płynące z wdrożenia regału Modula, umożliwiającego na dodatek szybki i wygodny dostęp do artykułów poprzez dostarczanie ich w krótkim czasie do operatora.

>>Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się na stronie organizatora<<Źródło: Baumalog

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również