Bezpieczne szybkozłącza

© Staubli

Udostępnij:

 

Linia szybkozłączy Super-Parflam do palników acetylenowo-tlenowych firmy Stäubli może być bezpiecznie stosowana zarówno w aplikacjach cięcia, lutowania twardego i lutospawania, jak i hartowania i metalizowania.

Złącza umożliwiają szybkie i bezpieczne połączenie wyjścia zaworu ciśnieniowego z przewodami doprowadzającymi lub przyłączenie samego palnika do przewodów, a dzięki wysokiej jakości materiałom i odporności na ekstremalne warunki otoczenia zapewniają odpowiedni poziom ochrony przed łatwopalnymi substancjami gazowymi. Złącza wyposażone są w filtr oraz termiczny zawór odcinający, które eliminują niebezpieczeństwo cofania się gazu lub eksplozji. Zaś zastosowanie zróżnicowanego kształtu profili złączy dla poszczególnych gazów stanowi niezawodne zabezpieczenie przed przypadkową pomyłką w podłączeniu.

 

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również