Bezprzewodowe kasety sterownicze

© Steute

Udostępnij:

Dział Wireless firmy steute opracował nowy wariant kaset sterowniczych (RF BF 74-NET). Od poprzedniej wersji odróżnia je możliwość zintegrowania z siecią radiową sWave.NET.

Kasety mogą być montowane w dowolnym miejscu w pobliżu maszyny lub linii produkcyjnej. Nie komunikują się z odbiornikiem znajdującym się w szafie sterowniczej, lecz z najbliższym punktem dostępowym przypisanym do zakładowej sieci bezprzewodowej.Komunikacja odbywa się na jednej z trzech częstotliwości: 868 MHz, 915 MHz lub 922 MHz, co umożliwia eksploatację systemu w dowolnym miejscu na świecie. Dostępne są trzy wersje obudów z otworami na jeden, dwa lub trzy elementy sterujące.Źródło: Steute

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również