Byliśmy w centrum wydarzeń

ITM Polska 2017 © MM

Udostępnij:

Kilka tysięcy rozdanych egzemplarzy gazety targowej, kilkanaście rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami czołowych firm produkcyjnych w Polsce, galerie zdjęć, wideorelacje, artykuły i codzienna wysyłka newslettera – to efekt pracy MM Newsroomu redakcji czasopisma MM Magazynu Przemysłowego na targach ITM w Poznaniu.

W Poznaniu nasz newsroom zagościł w tym roku po raz pierwszy. Na bieżąco odwiedzaliśmy stoiska targowe, rozmawialiśmy z wystawcami, relacjonowaliśmy wydarzenia targowe. Newsroom powstał we współpracy z organizatorem imprezy, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.Nasi redaktorzy odwiedzali salony tematyczne w poszukiwaniu nowinek technicznych, odkryć naukowych, najnowszych technik produkcyjnych, nowoczesnych materiałów i technologii oraz maszyn i urządzeń – mówi Paweł Kruk, naczelny MM Magazynu Przemysłowego. – Zbieraliśmy dla Was informacje o najbardziej zaawansowanych technologicznie produktach i usługach prezentowanych na stoiskach wystawców targowych.

Stoiska targowe odwiedzała także nasza ekipa multimedialna, która przeprowadzała rozmowy z wystawcami. Na kanale czasopisma w serwisie YouTube można zobaczyć ponad dwadzieścia filmów.

Uczestniczyliśmy także w najważniejszych wydarzeniach targowych, w tym m.in. w pokazach i warsztatach skanowania i druku 3D oraz technologii mycia w przemyśle obróbczym, byliśmy też obecni na konferencjach i seminariach, np. na Forum Inżynierskim, seminarium „Innowacje w badaniach materiałów”, konferencji „Dzień Stali Nierdzewnych” i Salonie Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.Sami również przygotowaliśmy jedno z ważniejszych wydarzeń targowych, czyli dyskusję branżową MM Speakers Corner – mówi Ewa Gardoń, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu MM Magazynu Przemysłowego. – W czterech panelach dyskusyjnych uczestniczyli przedstawiciele firm z różnych branż. Tematami rozmów były m.in. inwestycje w innowacje, nowe modele zarządzania, digitalizacja produkcji oraz stan polskiej gospodarki.

Relacje przygotowane przez naszych dziennikarzy można znaleźć na naszej stronie internetowej www.magazynprzemyslowy.pl w zakładce Targi ITM 2017.

 

Udostępnij:

DrukujDominika Gorgosz
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również