Centrum Kompetencji Metrologicznych - kompleksowe rozwiązania dla przemysłu

© 3D Team

Udostępnij:

9 marca w Swadzimiu k. Poznania odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Kompetencji Metrologicznych – innowacyjnej platformy integrującej przedsiębiorstwa dostarczające usługi oraz produkty niezbędne dla każdej gałęzi przemysłu w zakresie metrologii, kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej.

Podczas wydarzenia zaproszeni przedstawiciele przedsiębiorstw przemysłowych mieli okazję zapoznać się z profilami działalności trzech firm reprezentujących Centrum – 3D Team, Lenso oraz 3D Tool, a także mogli przyjrzeć się z bliska pracy optycznych systemów 3D, zobaczyć w jaki sposób realizowane są usługi oraz zapoznać się z możliwościami stosowania uchwytów pomiarowych.Głównym celem powstania platformy jest dostarczanie na rynek przemysłowy, kompleksowych rozwiązań niezbędnych dla prawidłowego rozwoju przedsiębiorstwa. Zintegrowanie w jednym miejscu przedsiebiortsw uzupełniających się w zakresie metrologii gwarantuje wybór odpowiedniego oraz dostosowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania.

Źródło: 3DTeam

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również